Dotazy

Co je to Složmese.cz?

Internetová platforma, kde se spojují lidé, kteří chtějí nakoupit stejné zboží či službu.

 

Co děláme?

Vytvoříme projekt s produktem, o který máš zájem. Oslovíme výrobce či dodavatele a domluvíme podmínky nákupu. Oslovíme co nejvíce lidí, kteří by se mohli k projektu přidat a snížit tak cenu i všem ostatním. Zboží nakoupíme a rozešleme všem. Jsme tvoji partneři.

 

Proč je Složmese.cz tak levné?

Složmese.cz není obchod nebo e-shop v klasickém slova smyslu. Do naší ceny se nezapočítávají náklady na zaměstnance, pronájem skladů, prodejen nebo energií. Ceny na Složmese.cz jsou takřka velkoobchodní.

 

Je zboží na Složmese.cz pravé?

Všechny produkty na této platformě jsou ORIGINÁLNÍ. Nakupujeme pouze od prověřených dodavatelů a oficiálních distributorů. Na produkty se vztahuje dvouletá záruční doba. Na padělky a napodobeniny se neskládáme :).

 

Proč se cena mění?

Projekty fungují stejně jako velkoobchodní nákup. Množství nakoupeného zboží přímo ovlivňuje cenu za 1 kus. Čím více se nás složí, tím nižší cenu dokážeme s dodavatelem domluvit.

 

Proč nemůžu platit kartou?

Peníze na Složmese.cz plynou k nám, ale také Vaším směrem po snížení ceny v projektech. Při platbě kartou je tento postup komplikovanější. O této platební metodě v tuto chvíli jednáme.

 

Mám čekat, než cena v projektu klesne na nejnižší hodnotu?

Určitě nečekej! Cena, na které každý projekt začíná je už i tak výrazně pod nejnižší dostupnou maloobchodní cenou v ČR. Pokud cena po tvé objednávce klesne, po ukončení projektu ti vrátíme částku kterou jsi přeplatil!

 

Co když se nenaplní minimální počet objednávek?

O své peníze se nemusíš bát. Částka, kterou jsi do objednávky vložil, se ti vrátí v plné výši zpět na účet – a to nejpozději do několika pracovních dnů. Složmese.cz si z ní nevezme ani korunu.

 

Můžu zakoupené zboží vrátit?

Žádný problém. Na nové zboží máš standardní dvouletou záruku a pokud ti nebude vyhovovat, můžeš ho v původním stavu do 14 dnů vrátit bez udání důvodu.

 

Máš jakékoli další dotazy?

Napiš nám na zeptamse@slozmese.cz a nebo rovnou do chatu na platformě. S radostí ti je zodpovíme!