Jak to funguje?

Složmese.cz je přelomová platforma pro nakupování přes internet. Sdružujeme zájemce o stejný produkt a společně vytváříme hromadnou objednávku. Kupní síla skupiny lidí je mnohem větší než jednotlivce. Společně tak můžeme objednávat za velkoobchodní ceny a ještě pro nás vyjednat množstevní slevu.


Jak probíhá nákup na Složmese.cz?


1

Společně vybíráme produkty, o které máš zájem. S jejich výběrem a založením nových objednávek nám můžeš pomoci i ty – stačí nám napsat svůj tip.

2

Aby mohla být objednávka úspěšná, potřebuje se k ní připojit určité množství lidí. Čím více nás je, tím nižší je výsledná cena. Každá objednávka má proto několik slevových met. Díky nim můžeš přesně sledovat, kolik ušetříš.

3

Každý projekt má určitý počet dní na to, aby posbíral dostatečný počet zájemců. Až dosáhne na první slevovou metu, máš jistotu, že uspěl a budeš se moci těšit na objednané zboží.

4

Produkt, který jsi si objednal, ti zašleme okamžitě po dosažení první slevové mety. Můžeš se na něj těšit už do několika pracovních dnů! Rozdíl mezi částkou kterou jsi platil a částkou po dosažení další slevové mety ti zašleme ihned zpět.